Treningowe spodnie dresowe

Jeśli ktoś prowadzi sportowy tryb życia to na pewno musi często zaopatrywać się w sportową odzież taką jak góra czy dół od dresu, buty czy różnego rodzaju akcesoria. Warto się przyjrzeć jaką ofertę na spodnie dresowe posiadają w tym czasie producenci sportowych rzeczy. Może się to wydawać dziwne ale dół od dresu jest u mnie jednym z najważniejszych aspektów ubioru do biegania w zimniejsze pory roku czy do grania w piłkę. Bardzo nie lubię kiedy spodnie są szerokie jak wory, wtedy bardzo niewygodnie się w nich porusza, a biega to już w ogóle. Spodnie muszą być nieco szersze u góry i zmniejszać się idąc w stronę butów. Co powoduje, że są o wiele wygodniejsze i praktyczniejsze od klasycznych dresów.

Ważne jest też aby spodnie potrafiły „oddychać”, a nie że spocimy się i wszystko się przykleja do ciała i się kisi. Nie tylko jest to niewygodne ale też nie za bardzo przyjemne podczas dłuższych treningów czy wypraw. Możemy też wybrać się na dwór we wietrzną i deszczową pogodę najlepiej jeszcze żeby było trochę zimniej i sprawdzić czy dresy są wodo i wiatroodporne. Krople deszczu nie powinny się wchłaniać w materiał tylko się odbijać od niego, żeby po powrocie do domu nie trzeba było ich wyżynać jak zwykłe rzeczy które mocno nasiąkną wodą.

dres zina

Fajnie się sprawują spodnie, które są funkcjonalne czyli posiadają jakieś kieszenie, najlepiej zapinane gdzie moglibyśmy włożyć jakiś telefon, klucze czy mp3. Dobrze gdy spodnie są wyposażenie w jakieś panele odblaskowe abyśmy na ciemnej nie oświetlonej ulicy nie wyglądali jak ninja i utrudniali życie kierowcom i innym użytkownikom drogi. Na rynku jest obecnie szeroki wybór takich czy innych spodni dresowych czy to Nike czy Adidas lub inne firmy. W obecnych czasach gdy się wejdzie do właśnie takich sportowych marek to więcej jest takich rzeczy do biegania czy sportowych niż zwykłych do noszenia na co dzień. Mi się to osobiście nie podoba i uważam, że producenci powinni zmienić tok myślenia i powrócić do wcześniejszych nawyków.