O Nas

Lamero - Fronty Meblowe         

Naszą pasją jest lakierowanie frontów meblowych 
 
Oferujemy Państwu możliwość zamówienia frontów lakierowanych w dowolnym wymiarze i wzorze z materiału własnego lub powierzonego. Lakierowanie blatów meblowych i wszelkiego typu materiałów takich jak płyty MDF, drewno, fornir, szkło i innych. Wykonujemy kompleksową renowacje drzwi i okien. Lakierowanie logo firmy z MDF, frezowanie uchwytów oraz nietypowe rozwiązania. Kolorystyka według palety RAL, NCS oraz innych palet kolorów.
Mamy do zaoferowania szeroki wachlarz rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Staramy się do każdego zamówienia podchodzić profesjonalnie. Wyróżniamy się krótkimi terminami realizacji, doskonałą jakością wykonania oraz szeroką ofertą materiałów. Jesteśmy firmą, która już z powodzeniem realizuje innowacyjne projekty, sprawnie działającą na rynku i cały czas prężnie rozwijającą się w swojej dziedzinie. Naszą zaletą jest jakość wykonania i indywidualne podejście do klienta. To właśnie nowe wyzwania pozwoliły nam opracować skuteczne rozwiązania, z którymi kojarzona jest nasza firma.
Jeśli w naszym katalogu nie znajdziecie Państwo wzoru, którym jesteście zainteresowani wykonamy go według Waszego projektu lub pomysłu architekta wnętrz. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą frontów dostępną w naszej firmie
Copyright (c)2021, All Rights Reserved.